Perła Clinic to nowa klinika
stomatologiczno-lekarska
na mapie Krotoszyna.

Została stworzona z myślą o Pacjentach, którzy w komfortowych warunkach pragną osiągnąć piękny i zdrowy uśmiech. Posiadamy nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia, co w połączeniu z materiałami o najwyższej jakości, skutkuje najlepszymi efektami pracy.

Dysponujemy

  • tomografią komputerową
  • aparatami RTG do zdjęć punktowych oraz panoramicznych
  • mikroskopem stomatologicznym
  • kamerami wewnątrzustnymi
  • nowoczesnym sprzętem do opracowywania i wypełniania
  • kanałów korzeniowych
  • fizjodyspenserem do leczenia implantologicznego
  • lupami stomatologicznymi

Lekarze z doświadczeniem

Trzon zespołu tworzą lekarze dotychczas pracujący w renomowanych gabinetach w Szczecinie, gdzie pod okiem wybitnych stomatologów, przez lata doskonalili swój warsztat.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach.
Priorytetem jest dla nas szczęście i zadowolenie Pacjentów, którzy na wizyty będą przychodzili z ochotą.

Zapraszamy
Zespół Perła Clinic

Malwina Pawlicka

lekarz stomatolog

Właścicielka kliniki. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. Dotychczas była częścią zespołów w klinikach stomatologicznych w Szczecinie oraz Choszcznie, gdzie zdobywała doświadczenie głównie z zakresu stomatologii estetycznej oraz protetyki. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach. Oprócz stomatologii zajmuje się również medycyną estetyczną.

Grzegorz Iwanek

lekarz stomatolog

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. Od ukończenia studiów, odbycia praktyk oraz pracy w renomowanej klinice stomatologicznej w Szczecinie, stale dokształca się, głównie w zakresie endodoncji mikroskopowej oraz chirurgii stomatologicznej i śluzówkowo-dziąsłowej, w tym implantologii.

mgr Anna Kołodziejczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, kierunek pielęgniarstwo. Ukończyła również Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, gdzie uzyskała tytuł Kosmetologa o specjalizacji Podolog. Przez ostatnie lata prowadziła gabinet podologiczny oraz pracowała jako asystentka w gabinetach stomatologicznych w Szczecinie. Do Perła Clinic zaprasza zarówno na zabiegi podologiczne, jak i profesjonalne oczyszczanie zębów.